Elektrikaablite avariitööde tegemiseks suletakse Saku alevikus ligipääs Soo teele reedel, 26. juunil kella 9.00–18.00.
Tööde ajal ei teeninda bussiliin nr 177 (Tallinn–Saku–Kiisa–Aespa) Uusmäe peatust. Lähim peatus on Kingu peatus.
Pärast tööde lõppu taastatakse liikluskorraldus ning bussiliin nr 177 jätkab sõitmist tavapärase graafiku ja marsruudi alusel.
Ümberkaudsetel elanikel on tööde ajal võimalik pääseda oma kodudeni Uusmäe tänava kaudu. Samuti jääb avatuks Soo tee raudteeülesõit.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest!


